Yetişkin filmi yıldızı ABD Başkanı Biden’ın oğluyla parti yapmak istiyor

44 yaşındaki emekli yetişkin filmi oyuncusu Stormy Daniels’ın gözü tekrar Beyaz Saray’da… Gerçek adı Stephanie Clifford olan Daniels, ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter ile görüşmek istediğini duyurdu.

Yeni programı “For the Love of DILFs”in ikinci sezon tanıtımını yapmak için Page Six’e konuşan Daniels, “Davet edilseydim hayır diyemezdim. Yani Beyaz Saray’a bir göz atmak istiyorum.”

“Ama hayır, orada kimseyi tanımıyorum. Hiçbir iletişimim olmadı. Her ne kadar Hunter ile parti yapmak eğlenceli olacak gibi görünse de…” şeklinde konuştu.

Hunter’ın ayak fetişi kaseti de dahil olmak üzere amatör pornosu, babasının Çin ve Ukrayna’daki yabancı iş anlaşmalarıyla bağlantısını gösteren belgelerle birlikte 2020’de dizüstü bilgisayarından sızdırıldı.

53 yaşındaki adam, merhum kardeşi Beau’nun dul eşi Hallie Biden ile birlikteyken 2018 yılında egzotik bir dansçıdan bir kız çocuğu sahibi olmuştu.

Daniels, artık uyuşturucu ya da alkol kullanmadığı konusunda ısrar eden Hunter’ı destekliyor. Hunter, 2019’da ikinci eşi Melissa Cohen ile dünya evine girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir