C- Prot, siber güvenlik çözümlerini sergiledi

C-Prot, bu etkinlikte, dünya genelinde kullanıcıların dijital güvenliğini sağlayan siber güvenlik ürünlerini tanıttı. Şirket, özellikle E-Ticaret ve Finansal Dolandırıcılığı Önleme Çözümlerini fuarda
katılımcılarla paylaştı.

Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan ile Dubai Ticaret Ataşeleri Ersoy Erbay, Hacı Hasan Kaygısız ve Muhammed Emin Erkal, C-Prot standını ziyaret ederek, C-Prot siber güvenlik teknolojileri hakkında bilgi aldı. Siber dünyada sürekli değişen tehditlerin, özellikle finansal riskler ve e-ticaret dolandırıcılığı gibi sorunları ortaya çıkardığını belirten C-Prot CEO’su Bilgehan Üstündağ, “Finansal güvenlik, günümüzde en önemli önceliklerden biri haline geldi. Bu risklere karşı daha çok hazırlıklı olmamız gerekiyor” dedi.

C-Prot’un bu risklerle başa çıkmak için kullanıcı dostu ve en son teknolojiye dayalı siber güvenlik çözümleri sunduğuna vurgulayan Üstündağ, “C-Prot olarak, finansal varlıkları korumak ve online alışverişlerde güvenliği sağlamak konularında lider bir konumdayız. Ödüllü siber güvenlik teknolojilerimizle, müşterilerimize daha güvenli bir dijital deneyim sunmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir