12 Nisan’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Ünlüler dünyasında birçok kişi iyi ya da kötü eleştirilerin odağı oluyor. Sosyal platformlarda Selena Gomez’in bikinisinden tutun da Ariana Grande’nin Instagram’daki pozları üzerinden acımasız eleştiriler yapılıyor. Fakat bu sefer ünlü şarkıcı Ariana Grande açtı ağzını yumdu gözünü!

2. Uzun yıllar boyunca Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş olarak tanıdığımız Yüsra Geyik, diziden ayrılmasının hemen ardından radikal bir kariyer değişimine gitti. Biribirinden farklı yapımlarda ekranlara gelen ve dijital işlerde kamera karşısına geçen Geyik’in, Bozkır dizisinde canlandırdığı karakteri olay oldu. Dizide soyunduğu sahneyle sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren Yüsra Geyik, konu hakkında kendi hesabında isyan etti!

3. Shakira; fotoğrafçıların, çocuklarını sürekli takip ettiğini iddia ettikten sonra “arkadaşlarından, gazetecilerden ve medyadan” kendisinin ve çocuklarının mahremiyetine saygı göstermelerini istedi!

4. Magazin gündeminde dedikodu kazanı yine kaynıyor. Uzun süredir yaşadıkları birliktelikle dikkat çeken Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma çiftinden kötü haber geldi. Serengil ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Seren Serengil’in Instagram hesabından yaptığı açıklamada kullandığı ‘Gördüğüm lüzum üzerine…’ ifadesi gündem oldu!

5. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, oğlunun ilk Paskalya’sını paylaşarak viral oldu. Ünlü isim oğlunun fotoğraflarını Instagram üzerinden paylaşınca 4 milyona yakın sosyal medya kullanıcısı fotoğrafları beğendi!

6. Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, depremde hayatını kaybeden sosyal medya fenomeni Taha Duymaz’ın hayallerini gerçekleştirmek için aracı oldu. Uluğ’un bu adımı Duymaz’ın ailesini ve sevenlerini mutlu etti!

7. ‘Zombie Detective’ adlı diziyle tanınan Jung Chael Yul’dan acı haber geldi. Sevilen Güney Koreli oyuncunun hayatını kaybettiği haberi kısa sürede gündem oldu. Yapılan açıklamalara göre, oyuncu ve model Jung Chae Yul evinde ölü bulundu!

8. Herkesin merakla beklediği cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine bir aydan kısa bir süre kaldı. Partiler, milletvekili aday listelerini açıkladıktan sonra gözler İbrahim Tatlıses’e çevrildi. Bu seçimde AKP’den milletvekili aday adayı olan ünlü türkücü listeye gene giremedi. Bir süredir yurt dışında yaşayan oyuncu Erdem Baş, 5.kez aday gösterilmeyen İbrahim Tatlıses’i tiye aldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir